Hudba

Cimbálové hudby, taneční soubory, lidoví vyprávěči, harmonikáři, country kapely, dechovky, reprodukovaná hudba, diskotéky, zpěvníky, CD, DVD, koledy, muzikály…
Cimbálová muzika Gracia – Kapelník: Petr Zugárek (dvorní cimbalista našeho nejlepšího lidového zpěváka Jožky Černého, folklorní legendy za Staré Břeclavi), primáš: Radim Havlíček. Skvělá cimbálová hudba z Břeclavi, hraje známé lidové písničky i světové melodie ke zpěvu, k poslechu i k tanci. Sólisté: Jožka Černý (zpěvák), Ludmila Malhocká (zpěvačka), Franta Uher (bavič), Lubomíra Tomanová (zpěvačka), Libor Nazarčuk (sommeliér), taneční skupiny Břeclavan a Radošov. Viz též fotografie. Tel.: 519373181, 603584829, e-mail: petr.zugarek@iol.cz.
Cimbálová hudba Karla Martiše Cimbálová hudba Karla Martiše – tradiční cimbálka z Mikulova, kapelník Jitka Ondráčková. Tel.: 608374535, e-mail: phejl@lednice.org.
Cimbálová muzika Hudci z KyjovaCimbálová muzika Hudci z Kyjova Cimbálová muzika Hudci z Kyjova – známá cimbálka z tradiční folklórní oblasti; Karel Hegner, Aleš Smutný, Ludmila Malhocká, Zdeněk Frolec, Jirka Frolec, Marek Gajda a Petr Čvaňhal – to jsou v muzikantském folklóru pojmy; vycházíme z písňového bohatství Kyjovska a Ždánicka, ale hned vzápětí přidáváme i písně z jiných folklórních regionů a utíkáme i za hranice, třeba do Maďarska nebo do Rumunska, abychom si zahráli něco z jejich instrumentálních klenotů, tedy „putujeme“ svou hrou po různých folklórních oblastech a vybíráme si z nich známé i méně známé melodie, hudební úpravy jsou vesměs dílem členů muziky, kteří používají lidovou píseň jako úžasné hudební téma, které svou aranží a úpravou citlivě dotváří do konečné muzikální podoby; hrajeme na firemních i společenských akcích, pořádáme koncerty, vydáváme CDčka (Putovali hudci, Proč kalino nerozkvétáš, Jede forman dolinů), naše pořady: Pořad moravských písní, Karel Hegner a hudci, Večer s cimbálovou muzikou, O víně při cimbálové muzice, Vánoční koncert.
Cimbálová muzika Dušana Kotlára – primášCimbálová muzika Dušana Kotlára – zpěvačkaCimbálová muzika Dušana Kotlára – tanec Cimbálová muzika Dušana Kotlára – cimbálka ze severu Čech, cimbál, basa, klarinet, housle to je základní nástrojové obsazení hudebního žánru cimbálová muzika, každý si teď jistě představí vinný sklípek, vínko, dobrou náladu a lidové písničky, pro dnešní setkání jsme z nich uvili pestrou kytičku, věříme, že si vyberete, ta Vaše písnička zazní, pohladí Vás po duši a Vy si ji společně s námi zazpíváte.
Cimbálové hudby a lidové taneční soubory Cimbálové hudby a lidové taneční soubory – skvělé lidové hudby z regionu (Cimbálová hudba Karla Martiše, Gracia, Katrán, Vrzgňa…), moravské, české a slovenské lidovky, zpívejte s námi, světové melodie, mistrovské taneční soubory (Břeclavan…), lidové hudby a taneční soubory, pro Vás vystupují u nás na Jižní Moravě nebo za Vámi dojedou kamkoli do České republiky i zahraničí, jejich vystoupení pro Vás můžeme zorganizovat, pro dotazy, rezervace a objednávky použijte, prosím, email phejl@lednice.org nebo formulář.
domů – nahoru
Diskotéky
Disco club Kinopolis – ValticeDisco club Kinopolis – Valtice Disco club Kinopolis – oblíbené diskotéky ve Valticích, již jeden rok je pro Vás otevřen náš DISCO CLUB, ve kterém najdete 3 bary o celkové délce 32 metrů, světelné efekty a kvalitní aparaturu zajišťující zvuk vysoké kvality. Hudební náplní Vás příjemně naladí i rozproudí známí diskjockeyové. Na barech máte velký výběr nápojů všech kvalitních značek. DISCO CLUB KINOPOLIS můžete navštívit vždy v pátek a sobotu od 20 hodin. Organizujeme řadu akcí (Disco Night, Jägermeister Night). Přijďte se pobavit, těšíme se na Vás. Přístup: z náměstí Valtice na hlavní křižovatku, odbočte doleva, 50 m. Viz též Disco club Kinopolis – kapacity, otevírací doby a ceny, Disco club Kinopolis – fotografie a Disco club Kinopolis – mapa.
Disco Bílá růže Disco Bílá růže – Disco club Bílá Růže v Dolních Dunajovicích je jedním z nejstarších zábavních podniků na Břeclavském okrese. Během svojí osmnáctileté historie prodělal několik rekonstrukcí, kdy poslední proběhla v roce 2008. O prázdninách 2006 byla diskotéka vybavena klimatizací. Hlavní prostor je tvořen netradičním barem, který je imitací skály. Posezení je formou čalouněných boxů, které jsou kolem celého tanečního parketu. Je zde i salónek, který je vhodný pro uspořádání soukromých akcí (např. narozenin, svateb, firemních večírků apod.), takže celková kapacita k sezení je cca 130 míst, a proto se vyplatí rezervovat si to nejlepší místo telefonicky. Diskotéka je otevřena každý pátek a sobotu – v sobotu je vstup zdarma. Hlavní discjockey je DJ Lonely, populární po celém kraji. Diskotéka je součástí našeho restauračního objektu. Zveme Vás na oběd, večeři či posezení do naší oblíbené restaurace. Součástí restaurace jsou vlastní parkoviště, pivnice, herna s kulečníkem a diskotéka. Příjemné je posezení na letní zahrádce. Ve všední dny podáváme polední menu. Možnost oslav, srazů, svateb… Řízená degustace vín pod vedením zkušených sommelierů. Přístup: silnice Pasohlávky-Mikulov; ze silnice Brno-Vídeň odbočte cca 8 km za Mušovskými jezery na Dolní Dunajovice; restaurace je v centru Dolních Dunajovic. Viz též Restaurace a disco Bílá růže – kapacity, otevírací doby a ceny, Restaurace a disco Bílá růže – fotografie, Restaurace a disco Bílá růže – mapa.