Služby

Hotely

Zámecký hotel Hubertus – zámek, hotelZámecký hotel Hubertus – okno, výhled Zámecký hotel Hubertus – hotel na zámku Valtice, ubytování za rozumné ceny, 31 dvojlůžkových pokojů, některé pokoje mají možnost přistýlky, restaurace, kavárna, a jídelní terasa (celková kapacita 120 osob), přednáškový sál (kapacita 50 osob), vinný sklep (kapacita 100 osob), Galerie vín (výstava a vinotéka), Wi-Fi Internet, zámek Valtice je historickou rezidencí šlechtického rodu Liechtensteinů, Valtice jsou hlavním městem vína, okolí je poseto vinohrady, ve městě je řada sklepů (Salon vín České republiky, Zámecký sklep a Hradební sklep přímo na zámku Valtice, Křížový sklep, Městský sklep, sklep Moravský sommelier…), během roku se zde koná řada vinařských akcí (košty, vinobraní, soutěže…), v okolí je řada památek a přírodních zajímavostí (zámky Valtice, Lednice a Mikulov, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Národní zemědělské muzeum, vyhlídková terasa Reistna, letohrádek Belveder, Hraniční zámeček, Rendezvous, kaple Svatého Huberta, Tři Grácie, Pálava…). Přístup: zámek Valtice, na předním nádvoří průčelím a chodbou doleva. Viz též Zámecký hotel Hubertus – kapacity, otevírací doby a ceny, Zámecký hotel Hubertus – fotografie, Zámecký hotel Hubertus – mapa, Restaurace Hubertus a Vinný sklep Hubertus.

Penziony – penziony, hostely, priváty, ubytování v soukromí

Penzion ADDO Penzion ADDO – Srdečně Vás zveme do penzionu, který je v provozu od léta 2010. Nacházíme se na mimořádně klidném místě nedaleko centra Valtic, zámku i náměstí. Kvalitní ubytování v hotelových pokojích i apartmánech. 10 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány, kapacita 32 lůžek plus přistýlky. Celý pečlivě udržovaný areál poskytuje hostům pocit soukromí a spojitosti s okolní přírodou. V penzionu vládne rodinná atmosféra a důraz na individuální přístup k hostům. Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti nebo v garáži. Klidné prostředí je ideální pro rodiny s dětmi, vhodné místo pro rodinnou dovolenou nebo aktivní odpočinek. Jsou zde školící prostory s veškerým vybavením pro vzdělávací akce, školení a firemní aktivity. K dispozici je venkovní areál s posezením a možností grilování. Přístup: pěšky – z náměstí nahoru k zámku, dále ulicí Polní nebo Pod zámkem; autem – z ulice Břeclavská ulicí Lázeňskou a Pod zámkem. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie a mapa.

Penzion Prinz Penzion Prinz – vítejte v rodinném penzionu PRINZ***, kterému byl udělen titul „Penzion roku 2010 ČR“, poskytujeme kvalitní a příjemné ubytování ve Valticích, centrum Lednicko-valtického areálu, budovaného po 8 století šlechtickou rodinou Lichtensteinů, zdejší krajina plná zámků, hradů a salet (drobných architektonických skvostů), tichých zákoutí, řek, potoků a rybníků láká turisty k pěší i cyklistické turistice, výjimečnost regionu dotváří moravská upřímnost, dobré vínko v rázovitých vinných sklípcích a barvitá cimbálová hudba, naším přáním je Vaše spokojenost a příjemně strávený pobyt v našem penzionu, hezký pobyt Vám přejí rodina Buriánková a Celá, v našem penzionu najdete vysokou úroveň ubytování a kvalitní služby, 9 komfortně vybavených pokojů (1×1, 8×2, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou), 4 apartmány (2×2, 2×4), klimatizace, přípojka na Internet, školící centrum pro 25 osob – nejmodernější technika, bohatá anglická snídaně a švédský bufet ve stylové jídelně nebo na terase, uzavřené parkování (kamerový systém), úschova jízdních kol, vinný sklípek, degustace (možnost zajištění degustace u moravských nebo rakouských vinařů), prodejna Retro (užitkové a dekorační předměty), vinotéka Moravský sommelier, zámek Valtice se nachází 200 m od našeho penzionu. Přístup: centrum Valtice, rohový dům na spojovací ulici mezi Břeclavskou ulicí a náměstím Svobody. Viz též Penzion Prinz – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Prinz – fotografie, Penzion Prinz – mapa a Vinný sklípek Prinz.

Penzion Irena Penzion Irena – rodinný penzion v klidném prostředí, 14 lůžek, celoroční ubytování ve městě Valtice ve vinařské oblasti Jihomoravského kraje, vhodné ubytování pro rodiny s dětmi, pro jednotlivce, seniory i skupiny, penzion je částečně klimatizován, součástí všech pokojů je sociální zařízení a TV, jeden pokoj je s bezbariérovým přístupem, v ceně ubytování je zahrnuta snídaně, venkovní posezení, travnatý dětský koutek s houpačkami, skluzavkou a pískovištěm, uzavřené parkoviště, úschovna kol přímo v penzionu, možnost zapůjčení kol (i dětských) včetně příslušenství (cyklistické přílby, dětské sedačky na kolo), možnost opékání – zapůjčení grilu, zajištění posezení ve vinném sklepě jak ve Valticích, tak i v sousedním Rakousku i s případným tlumočením; snadná dostupnost k zámku, muzeu, kostelu, restauracím, poště, tenisovým kurtům…; v samém srdci Evropy, v nejteplejší části České republiky, můžete objevit jedinečnou oblast přírodních krás, pohádkových zámků i starobylých hradů, skvělého vína a pohostinných lidí, zvanou zcela po právu Zahrada Evropy; Valtický zámek je honosné sídlo rakouských a moravských Lichtenštejnů, byl odedávna proslulý nejen svou krásou a majestátem, ale rovněž uměním, více jak 30 let se zde pravidelně konají Valtické vinné trhy, reprezentativní přehlídka toho nejlepšího vína. Přístup: Valtice, Kopečná ulice, z náměstí směrem na jih, cca 100 m. Viz též Penzion Irena – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Irena – fotografie a Penzion Irena – mapa a valtice.cz – Penzion Irena.

Penzion Archivní sklepy Valtice Penzion Archivní sklepy Valtice – Vinný areál, penzion, vinný sklep a vinařství, ubytování pro 17 osob, kuchyňka s jídelnou. Náš areál je přizpůsoben pro pobyt jednotlivců i větších skupin. Spletité chodby našich archívních sklepů dýchají historií, jež sahá až do 13. století. Před městskou jihozápadní bránou města Valtic byl kdysi založen klášter minoritů s velkým vinným sklepem. Jednotlivé sklepy ve Valticích byly propojené a zřejmě i společně využívané. Historická hodnota vinných sklepů z této doby je nevyčíslitelná, nepopiratelný genius loci, celkový estetický dojem a vjemové zážitky jsou nezapomenutelné. Na čas zapomenete, že existuje i nějaký svět tam nad Vámi… O produkci vín v našem rodinném vinařství se stará již třetí generace vinařů. V současné době se zaměřujeme na zpracování hroznů z vlastních, nově vysazených vinohradů. Specializujeme se především na červená vína, s nimiž se snažíme pomocí selekce již ve vinohradě dosáhnout co nejvyšší kvality hroznů. Víno zraje 2 roky ve velkých starých sudech v našich archívních sklepech. Víno je poté lahvováno a pomalu dozrává do nejvyšší kvality. Při prohlídce našich sklepů vám připravíme exkluzívní posezení u vína s ochutnávkou kvalitních domácích produktů – paštiky, klobásy a různé uzeniny z vlastní udírny. Samozřejmostí prostřených stolů jsou různé sýry, saláty, ovoce a hrozny z našich sadů ale umíme splnit i vaše speciální přání. Za příhodného počasí pro vás otevřeme venkovní posezení s grilem. Viz též Penzion Archivní sklepy Valtice – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Archivní sklepy Valtice – fotografie, Penzion Archivní sklepy Valtice – mapa, Vinný sklep a vinařství Archivní sklepy Valtice.

Penzion Siesta Penzion Siesta – kapacita 27 lůžek a 7 přistýlek, 11 pokojů (1-3 lůžkových), všechny pokoje jsou klimatizovány, na každém pokoji je kompletní zařízení – sprchový kout, WC, barevná televize, lednice – minibar, fén, interiér tvoří hotelový nábytek s možností úpravy (postele manželské – oddělené), školící místnost pro 40 osob (flipchart, dataprojektor, bezdrátový Internet, vybavení pro coffe breaky, samostatné sociální zařízení), dvůr, zahrada, letní terasa, dětský koutek, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, stolní tenis, kolárna pro úschovu kol, parkoviště, snídaně formou švédských stolů, coffee-breaky, jednotné obědy a večeře pro skupiny, gurmánské stravování ve vyhlášených valtických restauracích (např. Valtická rychta), na objednávku připravíme výrobky studené kuchyně, rauty, grilování, degustace vín…, lze platit platební kartou, uspořádáme pro Vás společenské akce, firemní akce, školení, přednášky, semináře, kurzy, schůzky, porady, prezetace, oslavy…, v blízkosti jsou vinné sklípky na ulici Josefská, kulturní a sportovní vyžití (Salon vín České republiky, golf – Poysdorf, termální lázně a aquapark – Laa an der Thaya), výlety (pěšky, na kole, autem, autobusem – Zahrada Evropy, nejteplejší část ČR, památky UNESCO, starobylé hrady, zámky, přírodní krásy, skvělé víno, Lednicko-valtický areál, Pálava, Mikulov, Rakousko…). Přístup: Valtice, z náměstí Svobody ulicí směrem na Břeclav, 800 m. Viz též Penzion Siesta – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Siesta – fotografie, Penzion Siesta – mapa a Vinný sklep Siesta.

Penzion a vinný sklep Bílkovič – Vinařství a vinotéka Valtice – penzionPenzion a vinný sklep Bílkovič – Vinařství a vinotéka Valtice – vinný sklep Penzion a vinný sklep Bílkovič – Vinařství a vinotéka Valtice – Valtice, penzion, vinný sklep, vinotéka, 5 dvojlůžkových pokojů s možností přistýlky, sociální zařízení a kuchyňka na každém pokoji, snídaně, rodinná vinařská firma, výroba, prodej a propagace vína, jakostní odrůdová a známková vína z Valtic – hlavního města vína, ve vinném sklepě zraje víno v netradičních velkých keramických nádobách, 500 litrů v jedné nádobě, příjemné posezení, nevtíravé prostředí, setkání rodin a přátel, občerstvení, společenské akce. Přístup: Valtice – Josefská ulice, hlavní silnice Valtice – Břeclav, u benzínové stanice; nebo z centra Valtic hlavní silnicí směr Břeclav, po 200 metrech odbočte doprava, poté 500 m; Břeclav – vinotéka u nového kostela. Viz též Penzion Bílkovič – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Bílkovič – fotografie, Penzion Bílkovič – mapa, Vinný sklep Bílkovič a Vinařství a vinotéka Valtice.

Penzion a vinný sklep Moravská Oáza Penzion a vinný sklep Moravská Oáza – dovolujeme si Vám nabídnout rekreaci, firemní akci či školení ve vinařském městečku Valtice, v centru Lednicko-Valtického areálu (památka UNESCO), poskytujeme celoroční ubytování v 17 pokojích (2-4 lůžkových) s celkovou kapacitou 54 lůžek, jeden pokoj je bezbariérový, součástí každého pokoje je WC, sprcha a televize, máme dobré vybavení (kuchyňka, parkoviště v areálu, úschovna kol, společenská místnost – kulečník, stolní fotbal, dětský koutek s houpačkami, terasa s posezením, travnaté plochy na míčové hry), podáváme snídaně (v ceně za ubytování), součástí penzionu je i typický moravský vinný sklep s posezením pro až 100 osob (jednotlivci i skupiny) – sklep je bezbariérový, sklepní pohoštění, degustace vína se sommelierem, kvalitní sudová i lahvová vína ke konzumaci i k prodeji, rauty, catering, opékání selete…, cimbálové a jiné hudby, penzion je v klidné části Valtic, cca 400 m od zámku a 500 m od centra, kde je několik restaurací různých cenových kategorií, utek, náš penzion je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny, seniory, cykloturisty, vyznavače vinařské turistiky a samozřejmě firmy a společnosti, okolí nabízí široký výběr turistických, cykloturistických a poznávacích výletů, na své si přijdou i vyznavači vinařství, jsou zde dobře značené cyklotrasy i vinařské stezky. Přístup: z centra města Valtice ulicí Zámeckou nebo Lázeňskou. Viz též Penzion a vinný sklep Moravská Oáza – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion a vinný sklep Moravská Oáza – fotografie, Penzion a vinný sklep Moravská Oáza – mapa a Vinný sklep Moravská Oáza.

Penzion U Vlků Penzion a hospůdka U Vlků – hezký penzion, 150 m od historického centra města Valtice, kapacita penzionu je pět dvoulůžkových pokojů s velkou vyjížděcí přistýlkou, pokoje jsou velmi vkusně zařízeny, na každém pokoji je k dispozici TV, radio, sociální zařízení, lednička a připojení na Internet, hosté mohou dále využívat hotelové parkoviště, letní zahrádku s možností grilování a ping-pongový stůl, naše restaurace s barem, dobrým pivem (mimo jiné jihočeský Platan), občerstvením (klobásy, nakládaný hermelín apod.) a velkoplošnou obrazovkou je oblíbeným místem pro ubytované hosty, místní štamgasty i valtické turisty, známé restaurace s velkým výběrem jídel (Valtická rychta, Albero) jsou v rozsahu 100-200 m od penzionu, v našem objektu je sázková kancelář Tipsport, v dosahu 150 m je zámek Valtice, sportovní bar s kavárnou, pizzerie, 2 tenisové kurty, bowling – 4 dráhy, petanque, dětské hřiště, kadeřnictví, kosmetika masáže a další služby, 200 m od penzionu začíná ulice Josefská s četnými klasickými vinnými sklípky, penzion se nachází v centru Lednicko-valtického areálu, který po staletí budovala rodina Liechtensteinů, zdejší krajina, plná architektonických skvostů, zámků a loveckých zámečků, romantických zákoutí, parků a rybníků, láká turisty jak k cyklistickým, tak pěším procházkám, příslovečná moravská pohostinnost a srdečnost, barvitý folklór, kouzlo vinných sklípků a dobré vínko dokreslují jedinečnost tohoto kraje a Valtic. Přístup: Valtice, z náměstí Svobody ulicí směrem na Břeclav, po 100 m odbočte doprava, dále cca 50 m. Viz též Penzion U Vlků – kapacity, otevírací doby a ceny, Hospůdka U Vlků – nápojový lístek, Penzion U Vlků – fotografie, Penzion U Vlků – mapa a Hospůdka U Vlků.

Penzion Pod zámkem Penzion a restaurace Pod zámkem – vítáme Vás ve valtickém podzámčí, naše restaurace se zahrádkou Vás vyzývá k příjemnému posezení u dobrého jídla i skvělého valtického vínka, pokud máte zájem u nás zůstat déle nabízíme ubytování v pěti pokojích vybavených sprchou a sociálním zařízením, z restaurace i pokojů je krásný výhled na zámek a kostel, kousek od našeho penzionu je zámecký park, který můžete využít k procházkám a odpočinku, na zámku se nachází Salon vín České republiky, Zámecký sklep a Hradební vinný sklep, ve městě jsou další četné vinné sklepy a sklípky. Přístup: Valtice, z náměstí Svobody bránou na zámek, pod zámeckými schody nalevo. Viz též Penzion Pod zámkem – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Pod zámkem – fotografie, Penzion Pod zámkem – mapa a Restaurace Pod zámkem.

Ubytování a vinný sklep Perla Moravy Ubytování a vinný sklep Perla Moravy – Zveme Vás k příjemnému ubytování přímo nad vinným sklepem, který je Vám po dobu pobytu k dispozici. Krásný vinný sklep ve Valticích pro jednotlivce, rodiny, přátele, skupiny, firemní a společenské akce. Nabízíme uspořádání V. I. P. rautů pro firmy, soukromé večírky a oslavy. Otevřeno během celého roku. Těšíme se na Vaši návštěvu. Hlavní sklep s masivním stolem na rauty měří na délku 25 m a nabízí tak dostatek prostoru pro Vaši zábavu a hosty. Společenské prostory s krbem nabízejí příjemné posezení o dvou velkých stolů se stylovou výzdobou a místem pro muziku. Pokud počasí dovolí je zde i venkovní terasa. K degustaci podáváme vybraná vína z Valtic a Jižní Moravy, degustace provádí např mistr Libor Nazarčuk, trojnádobný šampion Čeké republiky v sommelierství. Na degustačním stole objevíte řadu francouzských sýrů té nejlepší kvality. Součástí sýrů jsou čerstvé hrozny, olivy a sušené švestky. Nesmí chybět kachní, husí či zvěřinové paštiky. Jak bývá u nás na Moravě zvykem, podáváme domácí uzené, klobásy, tlačenku a kachní játra v sádle. V zimě je možnost objednat i škvarky, jitrnice a jelita. V objektu je připojení na WiFi Internet. Přístup: Valtice – Josefská ulice, pěšky z centra Valtic doprava a nahoru; autem po hlavní silnice Valtice – Břeclav, pokud jedete z Valtic, odbočte nahoře doprava dolů, pokud jedete od Břeclavi, odbočte po vjezdu do Valtic doleva dolů. Viz též Ubytování a vinný sklep Perla Moravy – kapacity, otevírací doby a ceny, Ubytování a vinný sklep Perla Moravy – fotografie, Ubytování a vinný sklep Vinný sklep Perla Moravy – mapa a Vinný sklep Perla Moravy.

Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové – v roce 2008 jsme dokončili výstavbu nového penzionu s kapacitou 38 osob v převážně dvoulůžkových pokojích, všechny pokoje jsou komfortně vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, LCD televizí, dle velikosti křesílky nebo sedací soupravou, trojlůžkový pokoj s balkonem je situovaný do zahrady, samozřejmostí je pokoj s bezbariérovým přístupem, všechny pokoje jsou nekuřácké s přístupem k WIFI Internetu, na dobré jídlo Vás zve naše Zámecká restaurace, součástí penzionu je stylový vinný sklep, který svou malebností vyniká nad ostatními, sklepní služby zahrnují posezení ve sklepě, ve stodole či na zahrádce, řízenou degustaci, občerstvení, hostiny, rauty, prodej vín a uskladnění vín ve sklepních boxech, cimbálové muziky či country kapely, poskytujeme služby pro individuální turisty, cykloturisty, skupiny i firmy, naše firemní akce jsou vyhlášené, Úvaly leží v údolí na okraji hezké pahorkatiny. Přístup: z Valtic silnicí nahoru k hraničnímu přechodu Schrattenberg, před přechodem odbočte doprava, dále 3 km do Úval, v Úvalech doprava nahoru. Viz též Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové – fotografie, Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové – mapy, Zámecká restaurace Daniely Valentové a Vinný sklep Daniely Valentové.

Penzion V aleji Penzion V aleji – Ubytování s velmi pěknými pokoji je situováno v klidném prostředí historické aleje založené Liechtensteiny v roce 1715. Je to jedna z nejdelších přímých alejí, spojující Valtice s Lednicí. Alej je součástí uměle vytvořené krajiny pod patronátem Unesco. Rádi Vám nabízíme: kapacitu 22 lůžek (2-4 lůžkové pokoje), uschovnu kol, bezplatné parkování u domu, posezení na terase. V blízkosti je restaurace, bowling, tenisové kurty… Jsme krásné místo pro výlety po Lednicko-valtické areálu a Pálavě (pěšky, na kole, autem, autobusem, vlakem…) i pro posezení ve vinných sklípcích Valtic. Přístup: Valtice, ulice Petra Bezruce, z náměstí směrem na Lednici, cca 50 m od nádraží. Viz též Penzion V aleji – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion V aleji – fotografie, Penzion V aleji – mapa

Penzion pod Reistnou Penzion pod Reistnou – nově otevřený, útulný Penzion Pod Reistnou se nachází ve Valticích pod kopcem Reistna, nejvyšším bodem Lednicko-valtického areálu, hned vedle Vinařských sklepů Valtice, v klidné části města. V penzionu je 5 dvoulůžkových a 1 třílůžkový pokoj, v každém pokoji mohou být 2 přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení se sedacím sprchovým koutem. Jeden pokoj je bezbariérový. Celý penzion je klimatizovaný. Součástí areálu je bezplatné parkoviště, přístřešek na kola, dvoje venkovní posezení. V celém areálu je možnost Wifi připojení, ve 2 pokojích a jídelně je kabelové připojení. Penzion je nekuřácký. Kouření je možné na terase a balkoně. Přístup: pěšky – z náměstí Růžovou ulicí směrem na Kolonádu, po cca 300 m odbočte doprava do Vinařské ulice a po 100 m je náš penzion; autem – po silnici Sobotní ulicí směrem na Úvaly, po 1 km odbočte doleva dolů. Viz též Penzion pod Reistnou – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion pod Reistnou – fotografie, Penzion pod Reistnou – mapa a Ubytování U Kazíků.

Ubytování U Kazíků Ubytování U Kazíků – ubytování v soukromí ve Valticích, rodinné prostředí, dům se nachází v klidné ulici nedaleko centra, 3 pokoje, dvě soc. zařízení se sprchovými kouty, TV na pokoji, dobře vybavená kuchyň, rádio, CD přehrávač, video, Internet, bazén 6x3m, posezení s krbem, degustace vína ve vinném sklepě, úschovna a půjčování kol, parkování před domem, obchod s potravinami 300 m, restaurace 300 m, projížďky na lodi po řece Dyji, pěší turistika a cykloturistika v Lednicko-valtickem arealu a v CHKO Pálava se zříceninami středověkých hradů, v letním období široká možnost koupání a provozování vodních sportů: koupaliště Břeclav a Mikulov, rybník Apollo, vodní nádrže Nové Mlýny, v okolí je množství turistických atrakcí a historických zajímavostí, např. Valtice (zámek, Reistna, Rendezvous, kaple sv. Huberta…), Lednice (zámek, skleník tropických rostlin, Minaret, mořské akvárium…), Mikulov (zámek, Dietrichštejnská hrobka, Svatý kopeček, jeskyně Turold…), zámeček Pohansko s vykopávkami z doby staroslovanského osídlení…; nabízíme silvestrovskou oslavu ve sklepě. Přístup: z centra Valtic ulicí Břeclavskou, po cca 200 m odbočte vlevo. Viz též Ubytování U Kazíků – kapacity, otevírací doby a ceny, Ubytování U Kazíků – fotografie, Ubytování U Kazíků – mapa, České hory – Ubytování U Kazíků a Penzion pod Reistnou.

Vinařský dům Valtice Vinařský dům Valtice – ubytování v centru Valtic, hostinský pokoj 2 + 2, vhodný např. k víkendovým pobytům s rodinou, restaurace, Hradební vinný sklep, Vinum Bonum – vinotéky Valtice a Lednice, 4 vinotéky, kvalitní moravská vína, pobyty s vínem, prohlídky sklepa, večery u vína, jídlo k vínu, hostiny, obložené mísy, obložená prkénka, další nápoje, řízená degustace vín, ochutnávky, cimbálová hudba, školení, seznámení s vínem, přednášky pro odborníky i laiky. Přístup: náměstí Svobody Valtice. Viz též Vinařský dům Valtice – kapacity, otevírací doby a ceny, Vinum Bonum – fotografie, Vinařský dům – mapa, Hradební vinný sklep, Vinum Bonum – vinotéky Valtice a Lednice, Vinařství Kopeček a Vinařská akademie Valtice.

Penzion Na koni – Stáje Hlavenka – Jezdecký klub MikulovPenzion Na koni – Stáje Hlavenka – Jezdecký klub Mikulov Penzion Na koni – Stáje Hlavenka – Jezdecký klub Mikulov – rodiný statek, kvalitní ubytování za bezkonkurenční cenu, restaurace, krásná jihomoravská krajina uprostřed polí a vinic (Lednicko-valtický areál, Pálava), jízdu na koních si zde může užít každý – začátečníci i pokročilí, dospělí, dospívající i děti, individuální výuka, vyjížďky do okolí (např. okolo Mušlovského rybníku k Liščímu vrchu a k Nesytu), plavení koní, koupání (zatopený vápencový lom, laguny u Novomlýnské přehrady, koupaliště Riviéra Mikulov [tobogán]), cyklotrasy, pokoje se nachází v nově zrekonstruovaném podkroví nad stájemi, kapacita 8×2 (na pokoji až 2 přistýlky, koupelna, WC, TV), večery při sklence vína, restaurace pro hosty penzionu, ohniště, travnaté plochy pro hry, pobyt je ideální pro všechny, kteří hledají soukromí, klid a pohodu v rodinném prostředí a krásné přírodě, dobré místo pro rodiny s dětmi (jízda na ponících), přijet můžete i s vlastním koněm, ustájení, prostorná stáj (zděné boxy), jezdecký areál (jezdecká hala s pískovým povrchem, dvě jízdárny, velká jízdní plocha, parkurové překážky, drezurní obdélník), pastviny, chov sportovních koní, tréninky, závody, hipoterapie pro děti i dospělé ve spolupráci s Dětským stacionářem Mikulov, méně nároční mohou přespat ve vlastním stanu nebo pod „širákem“, k dispozici je sprcha i WC a místa je tu dost, ubytování a stravu si můžete odpracovat (např. při sklizni slámy), pořádáme také firemní akce (víno, hudba, koně, čtyřkolky, paintball…), narozeniny, promoce, Silvestry… Přístup: pěšky nebo kole: z centra Mikulova jděte po staré valtické silnici (Komenského, Vídeňská a Valtická ulice), na kraji města odbočte po cestě šikmo doleva, jděte pod Svatým Kopečkem cca 1 km, po příchodu na asfaltovou silničku odbočte doprava do údolí, na konci silničky je Penzion Na Koni, autem: z centra Mikulova jeďte směrem na Milovice (Gagarinova, Hniliště a Bezručova ulice), na konci města odbočte šikmo doprava, ještě po staré dlážděné a poté asfaltové silnici cca 2 km dolů do údolí, na konci silnice je Penzion Na koni. Viz též Penzion Na koni – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Na koni – fotografie, Penzion Na koni – mapy a Jezdecký klub Mikulov.

Penzion a vinný sklep Slavík Penzion a vinný sklep Slavík – Penzion *** a vinný sklep, Sedlec u Mikulova. Nacházíme se na trase Mikulov – Valtice v atraktivním a klidném prostředí na hranici Lednicko-valtického areálu a oblasti Pálavských vrchů. Ti z Vás, kteří se rozhodnou v našem penzionu strávit svou dovolenou či uspořádat firemní akci, mohou očekávat profesionální a individuální přístup s možností návštěvy vinného sklípku a následnou degustací kvalitních moravských vín. Okolí Vás bude lákat k návštěvě mnoha přírodních i kulturních zajímavostí, zámků i projížďkám na kole po vinařských cyklostezkách. Ubytování je zajištěno v pohodlně zařízených pokojích vždy s vlastním vstupem z venku. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V objektu poskytujeme stravu pouze pro klienty penzionu, přičemž večeře jsou řešeny v podobě grilování a rožnění – možné rožnění čehokoli. Pobyt na tomto objektu je vhodný jak pro rodiny s dětmi, které touží poznat tento nezapomenutelný kraj, tak i firmy, které mohou využít našich služeb spojených s programem šitým na míru a neodmyslitelnou degustací vín (archivní, přívlastková). Otevírací doba dle požadavků zákazníka. Těšíme se na Vaši návštěvu. Přístup: Sedlec u Mikulova, silnice Valtice – Mikulov, u můstku přes potok, 100 m od železniční stanice. Viz též Penzion a vinný sklep Slavík – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion a vinný sklep Slavík – fotografie, Penzion a vinný sklep Slavík – mapy, Vinný sklep Slavík a Víno a destiláty Slavík.

Ubytování Brod nad Dyjí Ubytování Brod nad Dyjí – Rádi bychom Vás chtěli pozvat do našeho ubytovacího zařízení s hospůdkou. Nacházíme se v malé obci Brod nad Dyjí na jihu Moravy, 13 km od Mikulova, na dohled od Pálavy a kousek od Novomlýnských nádrží (Mušovských jezer). Obcí prochází cyklistická stezka Brno-Wien. Máte k dispozici 6 pokojů, 22 lůžek. Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV připojením k Internetu prostřednictvím Wi-Fi. K dispozici je společná kuchyň. Nabízíme Vám klidné, příjemné a pohodlné prostředí s rozsáhlými možnostmi zábavy (turistika, cykloturistika, koupání, rybaření…) a především dobré víno. Je zde také možnost využití minerálního pramene v hotelu Termal Mušov (Autokemp Merkur – Pasohlávky). Součástí naší hospůdky je příjemné venkovní posezení. Účastníme se akce „Zelené pivo na Zelený čtvrtek“. V létě pořádáme hudební festival Bluegrass na vinici. Zastavte se u nás během Vašeho výletu či putování po Jižní Moravě. Budete se rádi vracet, stejně jako se rádi vracejí naši stávající zákazníci. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Viz též Ubytování Brod nad Dyjí – kapacity, otevírací doby a ceny, Ubytování Brod nad Dyjí – fotografie, Ubytování Brod nad Dyjí – mapa a Hospůdka U Michala.

Noční kluby

Night club Cabaret Night club Cabaret – První a jedinečný Night club Cabaret u Rakouských hranic v turistickém městě Mikulov, Vás srdečně zve do společnosti sympatických slečen v příjemném a diskrétním prostředí. Cabaret Mikulov Vás nažhaví striptýzovým vystoupením, lesbi show, a jinými erotickými programy. Možno využít diskrétního separé salónku, whirpool vany či eskort servisu. VSTUP VOLNÝ. Bar je kvalitně zásoben alkoholickými i nealkoholickými nápoji a je plně klimatizován. Escort možný. POZOR! Po zavolání na tel: 519 510 192 (po 19hod.), Vám ihned pošleme naše taxi, které Vás diskrétně a za rozumnou cenu přiveze přímo k nám! Přístup: Mikulov, ulice 28. října, silnice Brno-Vídeň, ve směru od Brna po levé straně, ve směru od Vídně po pravé straně. Viz též Night club Cabaret – kapacity a otevírací doby, Night club Cabaret – fotografie a Night club Cabaret – mapa.

Restaurace

Restaurant Valtická rychta – exteriérRestaurant Valtická rychta – interiér Restaurant Valtická rychta – tradice nevšední kuchyně, proslulá restaurace v historickém městě Valtice, výtečné jídlo i pit, tradiční staročeská jídla, pivo Budějovický Budvar, nejlepší vína jižní Moravy, 48 míst v restauraci, 70 míst v letní zahradě, catering s kompletním servisem, bankety, rauty, oslavy a firemní akce, které se mohou konat na Valtickém zámku i ve stylových vinných sklepích (Salon vín České republiky, vinný sklep Valtické podzemí, Vinný sklep Rytířů vín…), degustace vín, cimbálová muzika v tradičních moravských krojích. Přístup: Valtice, Mikulovská ulice, 50 m od náměstí. Viz též Restaurant Valtická rychta – kapacity, otevírací doby a ceny, Restaurant Valtická rychta – fotografie a Restaurant Valtická rychta – mapa.

Restaurant Amalia Restaurant Amalia – Klidné prostředí a příjemné posezení ve stylovém domácím prostředí s profesionální obsluhou. Restaurace je přizpůsobena pro individuálních návštěvníky, rodiny, skupiny domácích i zahraničních turistů a pro pořádání slavnostních hostin, rautů, svateb i firemních večírků. Klasická česká i mezinárodní kuchyně rozhodně uspokojí jakékoliv vaše přání. Najdete zde také bohatou nabídku moravských vín, piva a ostatní alko i nealko nápojů. V teplém období pro vás máme připravenoiu letní zahrádku se slunečníky a kapacitou 60 míst. Červený salonek je vhodný pro menší rodinné i firemní akce, jako například svatby, narozeniny, promoce, oslavy a školení. Nekuřácký lovecký salonek poskytuje příjemné posezení pro 24 hostů. Výzdoba je tvořena z originálních trofejí majitelů restaurace. Přístup: z náměstí uličkou okolo kostela vzhůru, pak nalevo, 30 m, od zámku směrem dolů – 100 m. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie a mapa.

Restaurace Avalon Restaurace Avalon – keltská restaurace, čajovna, venkovní posezení, příjemné prostředí, zajímavý netradiční jídelníček, hotovky, minutky, keltská a vegetariánská jídla, nakládané sýry, keltské palačinky, těstoviny, saláty, domácí kuchyně, čepujeme pivo Bernard, široký výběr rozlévaných vín, jezírko, mini vodopád, pohodová hudba. Přístup: Valtice, pravý horní roh náměstí, 20 m. Viz též Restaurace Avalon – kapacity, otevírací doby a ceny, Restaurace Avalon – fotografie, Restaurace Avalon – mapa a Čajovna Avalon.

Hospůdka U Vlků Hospůdka U Vlků – vítáme Vás v útulné hospůdce – náš penzion se nachází asi 150 m od historického centra města Valtice, součásti Lednicko-Valtického areálu, kapacita penzionu je pět dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, na každém pokoji je k dispozici TV, radio, koupelna s WC, lednička a připojení na Internet, hosté mohou dále využívat hotelové parkoviště, letní zahrádku s možností grilování a ping-pongový stůl, naše restaurace s barem, dobrým pivem (mimo jiné jihočeský Platan) a velkoploškou obrazovkou je oblíbeným místem pro ubytované hosty, místní štamgasty i valtické turisty. Přístup: Valtice, z náměstí Svobody ulicí směrem na Břeclav, po 100 m odbočte doprava. Viz též Penzion U Vlků – kapacity, otevírací doby a ceny, Hospůdka U Vlků – nápojový lístek, Hospůdka U Vlků – fotografie, Hospůdka U Vlků – mapa a Penzion U Vlků.

Restaurace Pod zámkem Restaurace Pod zámkem – vítáme Vás ve valtickém podzámčí, naše restaurace se zahrádkou Vás vyzývá k příjemnému posezení u dobrého jídla i skvělého valtického vínka, pokud máte zájem u nás zůstat déle nabízíme ubytování v pěti pokojích vybavených sprchou a sociálním zařízením, z restaurace i pokojů je krásný výhled na zámek a kostel, kousek od našeho penzionu je zámecký park, který můžete využít k procházkám a odpočinku. Přístup: Valtice, z náměstí Svobody bránou na zámek, pod zámeckými schody nalevo. Viz též Penzion Pod zámkem – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Pod zámkem – fotografie, Penzion Pod zámkem – mapa a Penzion Pod zámkem.

Restaurace Hubertus Restaurace Hubertus – restaurace v hotelu na zámku Valtice, restaurace, kavárna, a jídelní terasa (celková kapacita 120 osob), ubytování za rozumné ceny, 31 dvojlůžkových pokojů, některé pokoje mají možnost přistýlky, přednáškový sál (kapacita 50 osob), vinný sklep (kapacita 100 osob), Galerie vín (výstava a vinotéka), Wi-Fi Internet, zámek Valtice je historickou rezidencí šlechtického rodu Liechtensteinů, Valtice jsou hlavním městem vína, okolí je poseto vinohrady, ve městě je řada sklepů (Salon vín České republiky, Zámecký sklep a Hradební vinný sklep přímo na zámku Valtice, Křížový sklep, vinný sklep Valtické podzemí, sklep Moravský sommelier…), během roku se zde koná řada vinařských akcí (košty, vinobraní, soutěže…), v okolí je řada památek a přírodních zajímavostí (zámky Valtice, Lednice a Mikulov, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Národní zemědělské muzeum, vyhlídková terasa Reistna, letohrádek Belveder, Hraniční zámeček, Rendezvous, kaple Svatého Huberta, Tři Grácie, Pálava…). Přístup: zámek Valtice, na předním nádvoří průčelím a chodbou doleva. Viz též Zámecký hotel Hubertus – kapacity, otevírací doby a ceny, Zámecký hotel Hubertus – fotografie, Zámecký hotel Hubertus – mapa, Zámecký hotel Hubertus a Vinný sklep Hubertus.

Zámecká restaurace Daniely Valentové Zámecká restaurace Daniely Valentové – penzion, restaurace a vinný sklep v jednom objektu, gastronomické a sklepní služby zahrnují posezení v restauraci, ve sklepě, ve stodole či na zahrádce, řízenou degustaci, občerstvení, hostiny, rauty, prodej vín a uskladnění vín ve sklepních boxech, cimbálové muziky či country kapely, poskytujeme služby pro individuální turisty, cykloturisty, skupiny i firmy, naše firemní akce jsou vyhlášené, Úvaly leží v údolí na okraji hezké pahorkatiny. Přístup: z Valtic silnicí nahoru k hraničnímu přechodu Schrattenberg, před přechodem odbočte doprava, dále 3 km do Úval, v Úvalech doprava nahoru. Viz též Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové – kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové – fotografie, Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové – mapy, Penzion Daniely Valentové a Vinný sklep Daniely Valentové.

Hospůdka U Michala Hospůdka U Michala – Srdečně Vás zveme do mašho ubytování a stylové hospůdky v Brodě nad Dyjí, nedaleko Mikulova. Po celý rok Vám nabízíme vlídnou obsluhu, chlazené i teplé nápoje, skvělá jihomoravská vínka a drobné pochoutky. Omlouváme se, ale zatím nevaříme. Součástí naší hospůdky je příjemné venkovní posezení. Účastníme se akce „Zelené pivo na Zelený čtvrtek“. V létě pořádáme hudební festival Bluegrass na vinici. Zastavte se u nás během Vašeho výletu či putování po Jižní Moravě. Budete se rádi vracet, stejně jako se rádi vracejí naši stávající zákazníci. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Viz též Ubytování Brod nad Dyjí – kapacity, otevírací doby a ceny, Ubytování Brod nad Dyjí – fotografie, Ubytování Brod nad Dyjí – mapa a Ubytování Brod nad Dyjí.