Ubytování

Hotely, penziony, apartmány, ubytování v soukromí, otevírací doby a ceny.

Hotely
zámek, hotelokno, výhled Zámecký hotel Hubertus – hotel na zámku Valtice, ubytování za rozumné ceny, 31 dvojlůžkových pokojů plus přistýlky, restaurace, kavárna, jídelní terasa (celem 120 osob), přednáškový sál (50 osob), vinný sklep (100 osob), Galerie vín (výstava a vinotéka), Wi-Fi, zámek Valtice je historickou rezidencí šlechtického rodu Liechtensteinů, Valtice jsou hlavním městem vína, okolí je poseto vinohrady, ve městě je řada sklepů (Salon vín, Zámecký sklep, Hradební vinný sklep, Křížový sklep, Valtické Podzemí…), během roku se zde konají vinařské akce (košty, vinobraní, soutěže…), v okolí je řada památek a přírodních zajímavostí (zámky Valtice, Lednice a Mikulov, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Národní zemědělské muzeum, vyhlídková terasa Reistna, letohrádek Belveder, Hraniční zámeček, Rendezvous, Pálava…). Přístup: zámek Valtice, na předním nádvoří průčelím a chodbou doleva. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa, restaurace a vinný sklep. Tel.: 519352537, e-mail: info@hotelhubertus.cz. Tel.: 519352537, 736631171, e-mail: info@hotelhubertus.cz.

Hotel Beatrice Hotel Beatrice – Prušánky-Nechory, první pasivní hotel v ČR, součást sklepního areálu U Jeňoura, pohodlné ubytování v klidném prostředí nechorských vinic, kde můžete strávit ideální dovolenou s dětmi, víkendový pobyt ve dvou, firemní školení nebo nocleh po bujarém večírku ve vinných sklepech, 25 komfortně vybavených pokojů, kapacita až 75 lůžek, konferenční sál pro firemní školení, koncerty, vernisáže a jiné kulturní akce, bezbariérový přístup, WiFi, uzavřené parkoviště, hezký venkovní bazén, půjčovna jízdních kol, krásné výlety do okolí: Lednicko-valtický areál, vyhlídková věž Nový Poddvorov, Slovanské hradiště Mikulčice, větrný mlýn, Čejkovice… Přístup: dálnice Brno-Bratislava, odbočte na Velké Bílovice, pak doprava na Prušánky, tam doleva přes mostek, za mostkem doprava, po 200 m doleva nahoru směrem na Nechory; z Hodonína jeďte směrem na Prušánky, projeďte obcí, v levotočivé dolní zatáčce odbočte doprava a pak pokračujte do Nechor. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapy, vinný sklep, vinařský dvůr a vinařství.

Penziony
(penziony, hostely, priváty, ubytování v soukromí)
Penzion ADDO Penzion ADDO – Srdečně Vás zveme do penzionu, který je v provozu od léta 2010. Nacházíme se na mimořádně klidném místě nedaleko centra Valtic, zámku i náměstí. Kvalitní ubytování v hotelových pokojích i apartmánech. 10 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány, kapacita 32 lůžek plus přistýlky. Celý pečlivě udržovaný areál poskytuje hostům pocit soukromí a spojitosti s okolní přírodou. V penzionu vládne rodinná atmosféra a důraz na individuální přístup k hostům. Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti nebo v garáži. Klidné prostředí je ideální pro rodiny s dětmi, vhodné místo pro rodinnou dovolenou nebo aktivní odpočinek. Jsou zde školící prostory s veškerým vybavením pro vzdělávací akce, školení a firemní aktivity. K dispozici je venkovní areál s posezením a možností grilování. Přístup: pěšky – z náměstí nahoru k zámku, dále ulicí Polní nebo Pod zámkem; autem – z ulice Břeclavská ulicí Lázeňskou a Pod zámkem. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie a mapa. Tel.: 734311484, 734311485, e-mail: drimalova@addo.cz.

Penzion Prinz Penzion Prinz – vítejte v rodinném penzionu PRINZ***, kterému byl udělen titul „Penzion roku 2010 ČR“, poskytujeme kvalitní a příjemné ubytování ve Valticích, centru Lednicko-valtického areálu, budovaného po 8 století šlechtickou rodinou Lichtensteinů, zdejší krajina plná zámků, hradů a salet (drobných architektonických skvostů), tichých zákoutí, řek, potoků a rybníků láká turisty k pěší i cyklistické turistice, výjimečnost regionu dotváří moravská upřímnost, dobré vínko v rázovitých vinných sklípcích a barvitá cimbálová hudba, naším přáním je Vaše spokojenost a příjemně strávený pobyt v našem penzionu, hezký pobyt Vám přejí rodina Buriánková a Celá, v našem penzionu najdete vysokou úroveň ubytování a kvalitní služby, 9 komfortně vybavených pokojů, 4 apartmány, klimatizace, přípojka na Internet, školící centrum pro 25 osob – nejmodernější technika, bohatá anglická snídaně a švédský bufet ve stylové jídelně nebo na terase, uzavřené parkování (kamerový systém), úschova jízdních kol, vinný sklípek, degustace moravských nebo rakouských vín, prodejna Retro, vinotéka, zámek Valtice 200 m od našeho penzionu. Přístup: centrum Valtice, rohový dům na spojovací ulici mezi Břeclavskou ulicí a náměstím Svobody. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa a vinný sklípek. Tel.: 519352870, 602155803, e-mail: prinz@penzion-valtice.cz.

Penzion Irena Penzion Irena – rodinný penzion v klidném prostředí, 14 lůžek, celoroční ubytování ve městě Valtice ve vinařské oblasti jižní Moravy, vhodné ubytování pro rodiny s dětmi, pro jednotlivce, seniory i skupiny, penzion je částečně klimatizován, součástí všech pokojů je sociální zařízení a TV, jeden pokoj s bezbariérovým přístupem, v ceně ubytování je zahrnuta snídaně, venkovní posezení, travnatý dětský koutek s houpačkami, skluzavkou a pískovištěm, uzavřené parkoviště, úschovna kol, možnost zapůjčení kol (i dětských) a příslušenství (přílby, dětské sedačky), možnost opékání – zapůjčení grilu, zajištění posezení ve vinném sklepě ve Valticích i v sousedním Rakousku, snadná dostupnost k zámku, muzeu, kostelu, restauracím, poště, tenisovým kurtům…; v samém srdci Evropy, v nejteplejší části ČR můžete objevit jedinečnou oblast přírodních krás, pohádkových zámků i starobylých hradů, skvělého vína a pohostinných lidí, zvanou po právu Zahrada Evropy; Valtický zámek je honosné sídlo Lichtenštejnů, proslulý svou krásou, majestátem i uměním, konají se zde Valtické vinné trhy, reprezentativní přehlídka toho nejlepšího vína. Přístup: Valtice, Kopečná ulice, z náměstí směrem na jih, cca 100 m. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie a mapa a valtice.cz. Tel.: 519353125, 603115497, e-mail: irena.penzion@volny.cz.
Penzion Archivní sklepy Valtice Penzion Archivní sklepy Valtice – Vinný areál – penzion, vinný sklep a vinařství – ubytování pro 17 osob, kuchyňka s jídelnou. Náš areál je přizpůsoben pro pobyt jednotlivců i větších skupin. Spletité chodby našich archívních sklepů dýchají historií, jež sahá až do 13. století, mají nepopiratelný genius loci, celkový estetický dojem a vjemové zážitky jsou nezapomenutelné. Na čas zapomenete, že existuje i nějaký svět tam nad vámi… O produkci vín se stará již třetí generace vinařů. V současné době se zaměřujeme na zpracování hroznů z vlastních, nově vysazených vinohradů. Pomocí selekce již ve vinohradě dosahujeme vysokou kvalitu zpracovaných hroznů. Víno zraje 2 roky, poté je poté lahvováno a pomalu dozrává do nejvyšší kvality. Připravíme pro vás exkluzívní posezení u vína s ochutnávkou kvalitních domácích produktů – paštiky, klobásy a různé uzeniny z vlastní udírny, sýry, saláty, ovoce a hrozny, umíme splnit i vaše speciální přání. K dispozici je venkovní posezení s grilem. Přístup: z náměstí směrem k Reisně, dobočit napravo. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa, vinný sklep a vinařství. Tel.: 606154464, e-mail: jitkamachalkova@seznam.cz.

Penzion Siesta Penzion Siesta – kapacita 38 lůžek a 7 přistýlek, 11 klimatizovaných pokojů (1-4 lůžkových), na každém pokoji kompletní zařízení – sprchový kout, WC, televize, lednice, minibar, fén, hotelový nábytek s možností úpravy (postele manželské i oddělené), školící místnost pro 40 osob (flipchart, dataprojektor, bezdrátový Internet, vybavení pro coffe breaky, dvůr, zahrada, letní terasa, dětský koutek, víceúčelové hřiště, stolní tenis, kolárna, parkoviště, snídaně formou švédských stolů, jednotné obědy a večeře pro skupiny, gurmánské stravování ve vyhlášených valtických restauracích, na objednávku připravíme výrobky studené kuchyně, rauty, grilování, degustace vín…, lze platit platební kartou, pořádáme společenské akce, firemní akce, školení, přednášky, semináře, kurzy, schůzky, porady, prezentace, oslavy…, v blízkosti jsou vinné sklípky na ulici Josefská, kulturní a sportovní vyžití (Salon vín, tenis, petanque, dětské hřiště, golf, aquapark), výlety, Zahrada Evropy, památky UNESCO, Lednicko-valtický areál, Pálava, Mikulov, Rakousko…). Přístup: Valtice, z náměstí Svobody ulicí směrem na Břeclav, 800 m. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa a vinný sklep. Tel.: 519353420, 777739990, e-mail: siesta.valtice@seznam.cz.

Penzion a vinný sklep Bílkovič – Vinařství a vinotéka Valtice – penzionPenzion a vinný sklep Bílkovič – Vinařství a vinotéka Valtice – vinný sklep Penzion a vinný sklep Bílkovič – Vinařství a vinotéka Valtice – Valtice, penzion, vinný sklep, vinotéka, 5 dvojlůžkových pokojů s možností přistýlky, sociální zařízení a kuchyňka na každém pokoji, snídaně, rodinná vinařská firma, výroba, prodej a propagace vína, jakostní odrůdová a známková vína z Valtic – hlavního města vína, ve vinném sklepě zraje víno v netradičních velkých keramických nádobách, 500 litrů v jedné nádobě, příjemné posezení, nevtíravé prostředí, setkání rodin a přátel, občerstvení, společenské akce. Přístup: Valtice – Josefská ulice, hlavní silnice Valtice – Břeclav, u benzínové stanice; nebo z centra Valtic hlavní silnicí směr Břeclav, po 200 metrech odbočte doprava, poté 500 m; Břeclav – vinotéka u nového kostela. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa, vinný sklep a vinařství a vinotéka. Tel.: 519352256, 607769159, e-mail: vinoteka@valtice.cz.

Penzion a vinný sklep Moravská Oáza Penzion a vinný sklep Moravská Oáza – dovolujeme si Vám nabídnout rekreaci, firemní akci či školení ve vinařském městečku Valtice, v centru Lednicko-Valtického areálu (památka UNESCO), poskytujeme celoroční ubytování v 17 pokojích (2-4 lůžkových) s celkovou kapacitou 54 lůžek, jeden pokoj je bezbariérový, součástí každého pokoje je WC, sprcha a televize, máme dobré vybavení (kuchyňka, parkoviště v areálu, úschovna kol, společenská místnost – kulečník, stolní fotbal, dětský koutek s houpačkami, terasa s posezením, travnaté plochy na míčové hry), podáváme snídaně (v ceně za ubytování), součástí penzionu je i typický moravský vinný sklep s posezením pro až 100 osob (jednotlivci i skupiny) – sklep je bezbariérový, sklepní pohoštění, degustace vína se sommelierem, kvalitní sudová i lahvová vína ke konzumaci i k prodeji, rauty, catering, opékání selete…, cimbálové a jiné hudby, penzion je v klidné části Valtic, cca 400 m od zámku a 500 m od centra, kde je několik restaurací různých cenových kategorií, utek, náš penzion je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny, seniory, cykloturisty, vyznavače vinařské turistiky a samozřejmě firmy a společnosti, okolí nabízí široký výběr turistických, cykloturistických a poznávacích výletů, na své si přijdou i vyznavači vinařství, jsou zde dobře značené cyklotrasy i vinařské stezky. Přístup: z centra města Valtice ulicí Zámeckou nebo Lázeňskou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa a vinný sklep. Tel.: 721124355, 607860810, e-mail: info@moravskaoaza.cz.
Penzion U Vlků Penzion a hospůdka U Vlků – hezký penzion, 150 m od historického centra města Valtice, kapacita penzionu je pět dvoulůžkových pokojů s velkou vyjížděcí přistýlkou, pokoje jsou vkusně zařízeny, na každém pokoji je TV, radio, sociální zařízení, lednička a připojení na Internet, parkoviště, letní zahrádka s možností grilování, ping-pong, restaurace s barem, dobré pivo (mimo jiné jihočeský Platan), občerstvením (klobásy, nakládaný hermelín apod.), velkoplošná obrazovka, známé restaurace s velkým výběrem jídel (Valtická rychta, Amalia) jsou 100-200 m od penzionu, v objektu sázková kancelář Tipsport, v dosahu 150 m je zámek Valtice, 2 tenisové kurty, petanque, dětské hřiště, kadeřnictví, kosmetika, masáže a další, 200 m od penzionu začíná ulice Josefská s četnými klasickými vinnými sklípky, penzion se nachází v centru Lednicko-valtického areálu, zdejší krajina, plná architektonických skvostů, zámků a loveckých zámečků, romantických zákoutí, parků a rybníků, láká turisty k cyklistice i pěším procházkám, příslovečná moravská pohostinnost a srdečnost, barvitý folklór, kouzlo vinných sklípků a dobré vínko dokreslují jedinečnost tohoto kraje. Přístup: Valtice, z náměstí Svobody ulicí směrem na Břeclav, po 100 m odbočte doprava, dále cca 50 m. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa, hospůdka a nápojový lístek. Tel.: 519352193, 606760701, e-mail: info@penzionuvlku.cz.

Penzion Pod zámkem Penzion a restaurace Pod zámkem – vítáme Vás ve valtickém podzámčí, naše restaurace se zahrádkou Vás vyzývá k příjemnému posezení u dobrého jídla i skvělého valtického vínka, pokud máte zájem u nás zůstat déle nabízíme ubytování v pěti pokojích vybavených sprchou a sociálním zařízením, z restaurace i pokojů je krásný výhled na zámek a kostel, kousek od našeho penzionu je zámecký park, který můžete využít k procházkám a odpočinku, na zámku se nachází Salon vín České republiky, Zámecký sklep a Hradební vinný sklep, ve městě jsou další četné vinné sklepy a sklípky. Přístup: Valtice, z náměstí Svobody bránou na zámek, pod zámeckými schody nalevo. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa a restaurace. Tel.: 605706117, e-mail: josefah@seznam.cz.

Ubytování a vinný sklep Perla Moravy Ubytování a vinný sklep Perla Moravy – Zveme Vás k příjemnému ubytování přímo nad vinným sklepem, který je Vám po dobu pobytu k dispozici. Krásný vinný sklep pro jednotlivce, rodiny, přátele, skupiny, firemní a společenské akce. Nabízíme uspořádání V. I. P. rautů pro firmy, soukromé večírky a oslavy. Otevřeno během celého roku. Hlavní sklep s masivním stolem na rauty měří na délku 25 m a nabízí tak dostatek prostoru pro Vaši zábavu a hosty. Společenské prostory s krbem nabízejí příjemné posezení u dvou velkých stolů se stylovou výzdobou a místem pro muziku. Pokud počasí dovolí je zde i venkovní terasa. K degustaci podáváme vybraná vína z Valtic a Jižní Moravy, degustace provádí např mistr Libor Nazarčuk, trojnádobný šampion Čeké republiky v sommelierství. Na degustačním stole objevíte francouzské sýry té nejlepší kvality, čerstvé hrozny, olivy, sušené švestky, kachní, husí či zvěřinové paštiky. Jak bývá u nás na Moravě zvykem, podáváme domácí uzené, klobásy, tlačenku, kachní játra v sádle, škvarky, jitrnice a jelita. V objektu je WiFi Internet. Přístup: Valtice – Josefská ulice, pěšky z centra Valtic doprava a nahoru; autem po hlavní silnice Valtice – Břeclav, pokud jedete z Valtic, odbočte nahoře doprava dolů, pokud jedete od Břeclavi, odbočte po vjezdu do Valtic doleva dolů. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa a vinný sklep. Tel.: 602330899, e-mail: lopaska@seznam.cz.

Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové – v roce 2008 jsme dokončili výstavbu nového penzionu s kapacitou 38 osob v převážně dvoulůžkových pokojích, všechny pokoje jsou komfortně vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, LCD televizí, dle velikosti křesílky nebo sedací soupravou, trojlůžkový pokoj s balkonem je situovaný do zahrady, samozřejmostí je pokoj s bezbariérovým přístupem, všechny pokoje jsou nekuřácké s přístupem k WIFI Internetu, na dobré jídlo Vás zve naše Zámecká restaurace, součástí penzionu je stylový vinný sklep, který svou malebností vyniká nad ostatními, sklepní služby zahrnují posezení ve sklepě, ve stodole či na zahrádce, řízenou degustaci, občerstvení, hostiny, rauty, prodej vín a uskladnění vín ve sklepních boxech, cimbálové muziky či country kapely, poskytujeme služby pro individuální turisty, cykloturisty, skupiny i firmy, naše firemní akce jsou vyhlášené, Úvaly leží v údolí na okraji hezké pahorkatiny. Přístup: z Valtic silnicí nahoru k hraničnímu přechodu Schrattenberg, před přechodem odbočte doprava, dále 3 km do Úval, v Úvalech doprava nahoru. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapy, restaurace a vinný sklep. Tel.: 608828297, 776245851, e-mail: rocarkova@sklepuvaly.cz.

Penzion V aleji Penzion V aleji – Ubytování s velmi pěknými pokoji je situováno v klidném prostředí historické aleje založené Liechtensteiny. Je to jedna z nejdelších přímých alejí, spojující Valtice s Lednicí. Alej je součástí uměle vytvořené krajiny pod patronátem Unesco. Rádi Vám nabízíme: kapacitu 22 lůžek (2-4 lůžkové pokoje), uschovnu kol, bezplatné parkování u domu, posezení na terase. V blízkosti je restaurace, tenisové kurty… Jsme krásné místo pro výlety po Lednicko-valtické areálu a Pálavě (pěšky, na kole, autem, autobusem, vlakem…) i pro posezení ve vinných sklípcích Valtic. Přístup: Valtice, ulice Petra Bezruce, z náměstí směrem na Lednici, cca 50 m od nádraží. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa. Tel.: 777934114, e-mail: ubytovanivaltice@seznam.cz.

Penzion pod Reistnou Penzion pod Reistnou – nově otevřený, útulný Penzion Pod Reistnou se nachází ve Valticích pod kopcem Reistna, nejvyšším bodem Lednicko-valtického areálu, hned vedle Vinařských sklepů Valtice, v klidné části města. V penzionu je 5 dvoulůžkových a 1 třílůžkový pokoj, v každém pokoji mohou být 2 přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení se sedacím sprchovým koutem. Jeden pokoj je bezbariérový. Celý penzion je klimatizovaný. Součástí areálu je bezplatné parkoviště, přístřešek na kola, dvoje venkovní posezení. V celém areálu je možnost Wifi připojení, ve 2 pokojích a jídelně je kabelové připojení. Penzion je nekuřácký. Kouření je možné na terase a balkoně. Přístup: pěšky – z náměstí Růžovou ulicí směrem na Kolonádu, po cca 300 m odbočte doprava do Vinařské ulice a po 100 m je náš penzion; autem – po silnici Sobotní ulicí směrem na Úvaly, po 1 km odbočte doleva dolů. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa a Ubytování U Kazíků. Tel.: 602726058, e-mail: penzionpodreistnou@seznam.cz.

Ubytování U Kazíků Ubytování U Kazíků – ubytování v soukromí ve Valticích, rodinné prostředí, dům se nachází v klidné ulici nedaleko centra, 3 pokoje, dvě soc. zařízení se sprchovými kouty, TV na pokoji, dobře vybavená kuchyň, rádio, CD přehrávač, video, Internet, bazén 6x3m, posezení s krbem, degustace vína ve vinném sklepě, úschovna a půjčování kol, parkování před domem, obchod s potravinami 300 m, restaurace 300 m, projížďky na lodi po řece Dyji, pěší turistika a cykloturistika v Lednicko-valtickem arealu a v CHKO Pálava se zříceninami středověkých hradů, v letním období široká možnost koupání a provozování vodních sportů: koupaliště Břeclav a Mikulov, rybník Apollo, vodní nádrže Nové Mlýny, v okolí je množství turistických atrakcí a historických zajímavostí, např. Valtice (zámek, Reistna, Rendezvous, kaple sv. Huberta…), Lednice (zámek, skleník tropických rostlin, Minaret, mořské akvárium…), Mikulov (zámek, Dietrichštejnská hrobka, Svatý kopeček, jeskyně Turold…), zámeček Pohansko s vykopávkami z doby staroslovanského osídlení…; nabízíme silvestrovskou oslavu ve sklepě. Přístup: z centra Valtic ulicí Břeclavskou, po cca 200 m odbočte vlevo. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa, České hory – Ubytování U Kazíků a Penzion pod Reistnou. Tel.: 602726058, e-mail: radek.kazik@seznam.cz.

Vinařský dům Valtice Vinařský dům Valtice – ubytování v centru Valtic, hostinský pokoj 2 + 2, vhodný např. k víkendovým pobytům s rodinou, restaurace, Hradební vinný sklep, Vinum Bonum – vinotéky Valtice a Lednice, 4 vinotéky, kvalitní moravská vína, pobyty s vínem, prohlídky sklepa, večery u vína, jídlo k vínu, hostiny, obložené mísy, obložená prkénka, další nápoje, řízená degustace vín, ochutnávky, cimbálová hudba, školení, seznámení s vínem, přednášky pro odborníky i laiky. Přístup: náměstí Svobody Valtice. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa, Hradební vinný sklep, vinotéky, Vinařství Kopeček a Vinařská akademie. Tel.: 519352083, 777743492, e-mail: j.kopecek@telecom.cz.

Stáje Hlavenka – Jezdecký klub MikulovStáje Hlavenka – Jezdecký klub Mikulov Stáje Hlavenka – Jezdecký klub Mikulov – rodiný statek, kvalitní ubytování za bezkonkurenční cenu, restaurace, krásná krajina uprostřed polí a vinic, jízdu na koních pro začátečníky i pokročilé, výuka, vyjížďky do okolí, koupání, cyklotrasy, pokoje jsou v rekonstruovaném podkroví nad stájemi, kapacita 8×2 (na pokoji až 2 přistýlky, koupelna, WC, TV), večery při sklence vína, ohniště, travnaté plochy pro hry, pobyt je ideální pro ty, kteří hledají soukromí, klid a pohodu, dobré místo pro rodiny s dětmi (poníci), přijet můžete i s vlastním koněm, ustájení, jezdecký areál (hala, jízdní plochy), pastviny, tréninky, závody, hipoterapie, nocleh také ve vlastním stanu nebo pod „širákem“, pořádáme i firemní akce (víno, hudba, koně, čtyřkolky, paintball…), narozeniny, promoce, Silvestry… Přístup: pěšky nebo kole: z centra Mikulova jděte po staré valtické silnici (Komenského, Vídeňská a Valtická ulice), na kraji města odbočte po cestě šikmo doleva, jděte pod Svatým Kopečkem cca 1 km, po příchodu na asfaltovou silničku odbočte doprava do údolí, na konci silničky je náš penzion, autem: z centra Mikulova jeďte směrem na Milovice (Gagarinova, Hniliště a Bezručova ulice), na konci města odbočte šikmo doprava, ještě po staré dlážděné a poté asfaltové silnici cca 2 km dolů do údolí, na konci silnice je náš penzion. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapy a Jezdecký klub Mikulov. Tel.: 737319753, 732817507, e-mail: lubomir.hlavenka@seznam.cz.

Penzion a vinný sklep Slavík Penzion a vinný sklep Slavík – Penzion *** a vinný sklep, Sedlec u Mikulova. Nacházíme se na trase Mikulov – Valtice v atraktivním a klidném prostředí na hranici Lednicko-valtického areálu a oblasti Pálavských vrchů. Ti z Vás, kteří se rozhodnou v našem penzionu strávit svou dovolenou či uspořádat firemní akci, mohou očekávat profesionální a individuální přístup s možností návštěvy vinného sklípku a následnou degustací kvalitních moravských vín. Okolí Vás bude lákat k návštěvě mnoha přírodních i kulturních zajímavostí, zámků i projížďkám na kole po vinařských cyklostezkách. Ubytování je zajištěno v pohodlně zařízených pokojích vždy s vlastním vstupem z venku. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V objektu poskytujeme stravu pouze pro klienty penzionu, přičemž večeře jsou řešeny v podobě grilování a rožnění – možné rožnění čehokoli. Pobyt na tomto objektu je vhodný jak pro rodiny s dětmi, které touží poznat tento nezapomenutelný kraj, tak i firmy, které mohou využít našich služeb spojených s programem šitým na míru a neodmyslitelnou degustací vín (archivní, přívlastková). Otevírací doba dle požadavků zákazníka. Těšíme se na Vaši návštěvu. Přístup: Sedlec u Mikulova, silnice Valtice – Mikulov, u můstku přes potok, 100 m od železniční stanice. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapy, vinný sklep a Víno a destiláty Slavík. Tel.: 724030699, e-mail: info@vinoadestilatyslavik.cz.

Ubytování Brod nad Dyjí Ubytování Brod nad Dyjí – Rádi bychom Vás chtěli pozvat do našeho ubytovacího zařízení s hospůdkou. Nacházíme se v malé obci Brod nad Dyjí na jihu Moravy, 13 km od Mikulova, na dohled od Pálavy a kousek od Novomlýnských nádrží (Mušovských jezer). Obcí prochází cyklistická stezka Brno-Wien. Máte k dispozici 6 pokojů, 22 lůžek. Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV připojením k Internetu prostřednictvím Wi-Fi. K dispozici je společná kuchyň. Nabízíme Vám klidné, příjemné a pohodlné prostředí s rozsáhlými možnostmi zábavy (turistika, cykloturistika, koupání, rybaření…) a především dobré víno. Je zde také možnost využití minerálního pramene v hotelu Termal Mušov (Autokemp Merkur – Pasohlávky). Součástí naší hospůdky je příjemné venkovní posezení. Účastníme se akce „Zelené pivo na Zelený čtvrtek“. V létě pořádáme hudební festival Bluegrass na vinici. Zastavte se u nás během Vašeho výletu či putování po Jižní Moravě. Budete se rádi vracet, stejně jako se rádi vracejí naši stávající zákazníci. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa a Hospůdka U Michala. Tel.: 728657348, 728682857, e-mail: hospudkaumichala@seznam.cz.

Noční kluby
Night club Cabaret Night club Cabaret – První a jedinečný Night club Cabaret u Rakouských hranic v turistickém městě Mikulov, Vás srdečně zve do společnosti sympatických slečen v příjemném a diskrétním prostředí. Cabaret Mikulov Vás nažhaví striptýzovým vystoupením, lesbi show, a jinými erotickými programy. Možno využít diskrétního separé salónku, whirpool vany či eskort servisu. VSTUP VOLNÝ. Bar je kvalitně zásoben alkoholickými i nealkoholickými nápoji a je plně klimatizován. Escort možný. POZOR! Po zavolání na tel: 519 510 192 (po 19hod.), Vám ihned pošleme naše taxi, které Vás diskrétně a za rozumnou cenu přiveze přímo k nám! Přístup: Mikulov, ulice 28. října, silnice Brno-Vídeň, ve směru od Brna po levé straně, ve směru od Vídně po pravé straně. Viz též kapacity a otevírací doby, fotografie a mapa.