Vinotéky Moravský sommelier

Vinotéky v Břeclavi, Lednici a Valticích, patronem vinoték je mistr sommelier Libor Nazarčuk, několikanásobný šampion ČR a SR a semifinalista mistrovství světa v sommelierství, držitel českého rekordu v sabráži (sekání hrdel lahví sektu šavlí), můžete zde ochutnat i zakoupit 250 druhů vybraných vín od předních moravských vinařů, v naší nabídce jsou i championi Valtických vinných trhů: Cuvée – výběr z hroznů, Chardonnay a Veltlínské zelené, pořádáme společenské a firemní akce, ve venkovním prostoru vinotéky Břeclav – ulice Kapitána Jaroše je k dispozici hřiště na petanque. Přístup: Břeclav – zámek; Břeclav – ulice Kapitána Jaroše (U kasáren); Lednice – Zámecké náměstí, Valtice – z náměstí Svobody ulicí na hlavní křižovatku, vinotéka je v pravém rohovém domě (Penzion Prinz). Tel.: 725610555, 606202595, e-mail: info@moravskysommelier.cz.

Vinařství a vinotéka Valtice

Ivan Bílkovič – Valtice, penzion, vinný sklep, vinotéka, 5 dvojlůžkových pokojů s možností přistýlky, snídaně, rodinná vinařská firma, pěstování, výroba, prodej a propagace vína, jakostní odrůdová a známková vína z Valtic – hlavního města vína, ve vinném sklepě zraje víno v netradičních velkých keramických nádobách, 500 litrů v jedné nádobě, příjemné posezení, nevtíravé prostředí, setkání rodin a přátel, občerstvení, společenské akce. Přístup: Valtice – Josefská ulice, hlavní silnice Valtice – Břeclav, u benzínové stanice; nebo z centra Valtic hlavní silnicí směr Břeclav, po 200 metrech odbočte doprava, poté 500 m; Břeclav – vinotéka u nového kostela. Tel.: 519352256, 607769159, e-mail: vinoteka@valtice.cz.

Vinum Bonum

Vinotéky pod tímto názvem se nacházejí ve Vinařském domě na náměstí ve Valticích a na zámcích Valtice a Lednice. Exkluzivní zastoupení moravských vinařů, prodej vín majitele Ing. Jiřího Kopečka pod značkou Vinum Bonum, degustace vína s výkladem, dárková balení tichého vína pro reklamní účely s logem firmy. Přístup: Vinařský dům – náměstí Svobody Valtice, Valtice první vinotéka – Vinařský dům, Valtice druhá vinotéka – uvnitř zámeckého areálu (za dveřmi do zámku odbočte doprava), Lednice první vinotéka – levé křídlo zámku (první přední nádvoří), Lednice druhá vinotéka – zámek Lednice, hospodářská část, vchod ze silnice na Podivín. Tel.: 519352083, 777743492, e-mail: j.kopecek@telecom.cz.